Buikdans rok paars
Paarse dans rok met split
Waaiert prachtig uit, gevoerd met onderrok.
Onderrok heeft een split aan 1 zijde
Afgewerkt met goudkleurige randen aan de zomen
Lengte 100 cm
Band is rekbaar maat 36-42
Topkwaliteit handwerk, al onze kleding is gegarandeerd vrij van kinderarbeid.
(Exclusief heupketting)
Je bent misschien ook geïnteresseerd in
Heupsjaal van fluweel in diep paarsLuxe uitvoering, afgezet met maar liefst 200 muntenDeze heupsjaal heeft schitterende gekleurde sierstenen verwerkt in de randBreedte 150cmHet gedeelte waar de munten aan zijn vastgemaakt, is 90cm breed
Topkwaliteit handwerkAl onze kleding is gegarandeerd vrij van kinderarbeid
Prijs
€ 17,95
Voorradig
Egyptische buikdans...
Heupsjaal van fluweel in rozeroodLuxe uitvoering, Egyptische stijl, afgezet met maar liefst 200 muntenDeze heupsjaal heeft schitterende pailletten verwerkt in de randBreedte 160cmHet gedeelte waar de munten aan zijn vastgemaakt, is 90cm breedTopkwaliteit handwerk, al onze kleding is gegarandeerd vrij van kinderarbeid.
Prijs
€ 17,95
Voorradig
Choli belly dance top paars
Paarse choli top met mooie details aan de mouwen.Op verschillende manieren te dragenJe kunt hem eenvoudig strikken op jouw gewenste maat en model.
Perfect voor je Gypsy/fusion kostuum!
Maat: M/XL
Al onze kleding is gegarandeerd vrij van kinderarbeid
Prijs
€ 9,95